Ponúkame komplexné služby. Kvalitný a rýchly servis je pre nás veľmi dôležitý, preto sa na nás neváhajte obrátiť.

O nás

Sme dynamická realitná kancelária, ktorá pôsobí na realitnom trhu  viac ako 10 rokov. Poskytujeme komplexné služby majiteľom nehnuteľností, ktorí sa rozhodli zhodnotiť svoje investície predajom,  alebo prenájmom. Hlavným cieľom PRK je Vaša spokojnosť a osobný prístup ku každému klientovi.

Ponúkame komplexné služby, ako osobnú návštevu nehnuteľnosti, nafotenie nehnuteľnosti, homestaging, zaradenie do inzercie, vybavenie hypotekárneho úveru,  vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju/prenájmu nehnuteľnosti, zabezpečenie znaleckého posudku,  zápis do katastra nehnuteľnosti, až po prevod dodávok energií. Kvalitný a  rýchly servis je pre nás veľmi dôležitý, preto sa na nás neváhajte obrátiť. Tešíme sa na spoluprácu, Prvá Realitná Kancelária.


Náš tím

Pavol Bíreš

Počas svojej predošlej praxe v obchode (viac ako 15 rokov) som vždy pracoval s klientmi a preto som sa rozhodol pôsobiť na realitnom trhu. Mojim cieľom je zhodnotiť moje skúsenosti v tejto oblasti. Mám vysokú orientáciu na výsledok a to je pre mňa dôležité. Každý zrealizovaný obchod ma posúva viac a viac smerom dopredu. Spokojný klient je pre mňa vizitkou. Veľmi rád Vám pomôžem s predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľnosti od A po Z. Teším sa na spoluprácu.

Ing. Filip Jamriška

V oblasti realít pracujem 13 rokov a život ma naučil, že úspech spokojného klienta závisí od 6 faktorov: správna komunikácia, promptnosť, profesionalita, dobre nastavená reklama, kvalifikovaná právna pomoc a lojálnosť.
Otvorenosť, čestnosť a úprimnosť sú zase moje osobné predpoklady nato aby som pochopil, našiel spoločnú cestu a pomohol klientom v životnom rozhodovaní pri kúpe či predaji svojho domova.
V prípade ak uvažujete o zmene Vašej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať a dohodnúť si bezplatnú konzultáciu či poradenstvo.